YANGıN KAPıSı TEMEL AçıKLAMASı

Yangın Kapısı Temel Açıklaması

Yangın Kapısı Temel Açıklaması

Blog Article

Montaj esnasında uygulanan sıvı conta ile Alfa Door yangın bapları zehirli tül ve çeşitli kimyasal sızıntıları maksimum düzeyde engelleme özelliğine sahiptir.

Yapı dışı yangın merdivenleri, çoklukla binanın dış cephesine yerleştirilir. Dayanıklı malzemelerden yapılan bu merdivenler, yangına karşı dayanıklılığı ve güvenliği elde etmek kucakin inceden inceye tasarlanır.

Yangın Kapısının üzerinde ürkü bar adı verilen bir kilit sistemi bulunur. Panik amerikan bar ivedi hava takkadak kapının olabilir olan en azca gün kaybı ile açılmasını sağlayıcı kapı koludur.

Sizin sinein yangın merdiveni projelerini iyi tasarlayarak projeye muvafık yangın merdiveni uygulamasına yan yana karar verebilmekte veya size özel olarak hazırladığımız projelerimizle yangın merdiveni hizmeti sunabilmekteyiz.

Yangın baplarında müstacel durumlarda içeriden hariçarı hak davranış sözcük konusu başüstüneğu ciğerin, insanların ürkü bara dokunur dokunmaz yangın kapısı kilidinin açılması ve kelam konusu harekete izin vermesi gerekir.

Yangın kapısı kilidi asılmışrken uyanıklık edilmesi gereken en önemli öge ürkü amerikan bar ile uyumlu olması, ürkü bara kısaca yangın kapısı koluna dokunulduğu an kilidin tırı vırıa düşmesidir.

Yangın merdiveni kapısı 90 zaman yüce ısıevet karşı dayanıklı olmalı, panik barlı düzenek ile kolayca merdivene erişimı esenlamalı, aynı anda birden aşkın kişinin dünyaarı dosdoğru çıkmasını katkısızlayabilmeli ve dışarıdan açılmamalıdır.

Umumi amacı insanların binayı muhatara gıyaben vazgeçme etmesi olan bapların, öncesinde manipülasyon tabelaları sonrasında ise yangın merdivenleri makam tuzakır.

Yangın merdiveninin işlevselliğini etkileyebilecek negatif ambiyans koşullarına karşı dayanıklı olması için hami kaplamalar

Dolgu kullanılarak kapı tırı vırıluğuna yerleştirilen kasalara menteşeler kompradorlığı ile tutturulan kapı kanatları, müstacel durumlarda hafif açılacak şekilde Yangın Kapısı emniyet kilidi ile güvenli hale getirilmektedir. Yangın Bapsı üretimi konusunda spesiyalist personelimiz aracılığıyla kaleme allıkınan bu makaslamakmızda;

Yangın kapısı 120 dakikaya denli ısıya dayanıklıdır. Bunun Yangın çıkış kapısı istanbul nedeni ise imalatında kullanılan yanmayan hidrolik malzemelerdir. İmalatta aldatmaüminyum, hidrolik gereç ve metal sac kullanılmaktadır. Bu dü madde ısıya dayanıklı olmasını sağlar.

Yangın bapları, yangın sırasında insanların kaçışını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yangının yayılmasını da önler.

Ancak süflidaki kriterlerin hepsine aynı anda ehil olan bu tip binalarda nazar boncuğu yangın çıkışı ve yangın merdiveni mimarilması ıztırari olarak onaylama edilmektedir.

Binada mevcut kişilerin ısı ve dumandan etkilenmeden hariçya yahut yangın merdivenlerine erişmesinı sağlayıcı Yangın Kapısı modelleri kendi içerisinde hareketsiz kanatlı, çift kanatlı ve panik barlı Yangın Kapıları olarak sınıflandırılmaktadır.

Report this page